ticomat.9010 nie potrafi przyjąć bilonu

Olaboga – czy to kiedyś będzie działać jak należy? ticomat.9010 firmy Trapeze znów jest w formie. Ostatnio zacinały się w nim monety. Kilkanaście dni później stojąc na tym samym przystanku nie mogę zakupić biletu ponieważ automat nie przyjmuje bilonu. Maszynie nie zaufam, nie dam jej banknotu. Drobnych nie zjada a jak skończy się jej „czas pobierania” to zżera kasę i nie oddaje. Co widać na poniższym materiale Wideo kręconym marchewką.

Stare automaty nie miały takich problemów. Bilet bez problemu został zakupiony za pomocą tych samych monet w automacie znajdującym się w tramwaju.

Przyznać muszę że ten artykuł rozbawił mnie niemal do łez. http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35821,14636671,Co_potrafi_ticomat_9010__nowy_automat_biletowy.html

Obawiacie się, że będę odmawiał posłuszeństwa zimą…

Zima pomyliła drogę, tego roku nie przyszła do Krakowa. Obawiamy się, że odmówisz posłuszeństwa wtedy gdy będziesz najbardziej potrzebny.

W sumie do 2015 r. pojawi się jeszcze 39 moich klonów.

Współczuję tym co często jeżdżą.

IMG_15022014_130349

Jak odzyskać pochłonięte monety? Należy ponownie wybrać zakup biletu, i jak ticomat zacznie tikać, należy wrzucić kolejnego pieniążka i po tym wypadną wcześniej pożarte.

Mieliście jakieś przygody z tymi nowymi automatami? Jeśli tak to zapraszam do komentowania i opisywania na których przystankach należy uważać.

One thought on “ticomat.9010 nie potrafi przyjąć bilonu

  1. Jeśli słyszę jakie to tykanie, ale obstawiam iż poszedł hoper, który odpowiada za przetrzymywania pieniędzy do wydania.. Jak widać wchodził w tryb autoopróźniania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.