Problem z grą – nie znaleziono d3dx9_43.dll

Jeśli zdarzyło wam się, że podczas uruchamiania gry wyskoczył komunikat “Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono d3dx9_43.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem.” Powinniście skorzystać z rozwiązania opisanego poniżej.
WorlOfTanks.exe - Błąd Systemu

Należy pobrać i zainstalować DirectX, który znajdziecie w odnośniku poniżej.

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/confirmation.aspx?id=35

85 thoughts on “Problem z grą – nie znaleziono d3dx9_43.dll

 1. Pingback: Problem z grą – nie znaleziono d3dx9_29.dll | Sasni.eu

 2. hej własnie dokładnie tak jak tu napisane ta biblioteka jest odpowiedzialna za instalację i grafikę DirectX łatwa nazwa do zapamiętania ja właśnie po tym poznaję czy instalowałem już Direct-a czy nie :)

 3. nie dziala u mnie wyskakuje:
  wystapil wewnetrzny blad systemu. sprawdz plik DXError.log i DirectX.log w folderze Windows, aby rozpoznac problem.

  Ale jak u mnie nie mam zadnego takiego folderu jak DXError.log i DirectX.log. Prosze niech ktos pomoze nie wiem o co chodzi :(

 4. u mnie wyskakuje takie coś takiego

  Wystąpił wewnętrzny błąd systemu
  Sprawdż plik DXError.log i DirectX.log w folderze Windows aby rozpoznać problem.

  A włączyłem Administratorem i normalnie

 5. Już coś zrobiłam i pojawia się wpis Graphic card which is installed on this machine is not supported czyli: Karta graficzna, która jest zainstalowana na tym komputerze nie jest obsługiwana ? I co dalej?

 6. nie mozna pobrac wyskakuje napias ze spróbowac pozniej albo sprawdzic połączenie internetowe mam win 8 i internet mam podłączony

 7. Rozpoczęłam instalację jako administrator. Wyskoczył mi błąd: “Nie można zaufać plikowi cabinet wymaganemu dla instalacji. Sprawdź czy usługi kryptograficzne są włączone i czy certyfikat pliku cabinet jest prawidłowy”.

 8. Niestety u mnie nie działa wyskakuje: “Wystąpił wewnętrzny błąd systemu. Sprawdź plik DXError.log i DirectX.log w folderze Windows, aby rozpoznać problem.” Próbowałem zainstalować z prawami administratora jak i bez ale to niestety nie pomaga. Proszę o pomoc.

 9. hej, włączam the walking dead, pojawia mi sie kontynuuj i dalej łączenie i dalej nie idzie. mam połączenie z internetem wiec nie wiem o co chodzi? pomóżcie prosze.

 10. Mam problem bo jak zalaczam gre.. to nie wykakuje mi menu.. to znaczy jest i koles mowi ze witamy cie w tweirdza 2 ble ble.. ale nie ma napisow…????

  • POBIERAM A MI WYSKAKUJE TAKIE COŚ

   “Wystąpił wewnętrzny błąd systemu.
   Sprawdź plik DXError.log i DirectX.log
   w folderze Windows, aby rozpoznać problem.

   Co mam robić? Powiedzcie prosze:(

 11. Mam Windowsa 8. Wyskakuje mi taki błąd przy instalacji, pobrałam to ale na Windows 8 to nie działa. Co mam robić ??? :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">