Problem z grą – nie znaleziono d3dx9_43.dll

Jeśli zdarzyło wam się, że podczas uruchamiania gry wyskoczył komunikat “Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono d3dx9_43.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem.” Powinniście skorzystać z rozwiązania opisanego poniżej.
WorlOfTanks.exe - Błąd Systemu

Należy pobrać i zainstalować DirectX, który znajdziecie w odnośniku poniżej.

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/confirmation.aspx?id=35

112 thoughts on “Problem z grą – nie znaleziono d3dx9_43.dll

 1. Pingback: Problem z grą – nie znaleziono d3dx9_29.dll | Sasni.eu

 2. hej własnie dokładnie tak jak tu napisane ta biblioteka jest odpowiedzialna za instalację i grafikę DirectX łatwa nazwa do zapamiętania ja właśnie po tym poznaję czy instalowałem już Direct-a czy nie :)

  • Witam , mam problem z Omsi 2 ściągnałem z strony darmowy warez . wypakowałem na kompa , i nic gra nie chodzi . może ktoś wie o co chodzi , jeśli tak to proszę o pomoc , dziękuje . Wyskakuje mi takie coś :Problem z grą – nie znaleziono d3dx9_43.dll prosze o link , albo nwm .bo nwm co z tym zrobić . proszę o pomoc . dziękuje .

 3. nie dziala u mnie wyskakuje:
  wystapil wewnetrzny blad systemu. sprawdz plik DXError.log i DirectX.log w folderze Windows, aby rozpoznac problem.

  Ale jak u mnie nie mam zadnego takiego folderu jak DXError.log i DirectX.log. Prosze niech ktos pomoze nie wiem o co chodzi :(

  • Słuchaj jeśli ci nie działa gra, to na youtube obejrzyj filmik , jak zainstalować zależy czy masz Symulator farmy 2011 lub 13 . , ale jak masz np directx 9.0 albo inna wersjąjak gra ci się zainstaluje . po ukończeniu instalacji . zainstaluj directx 9.0 c . powinnoc chodzić , Jak mam 15 i mi chodzi bez problemu , ale omsi 2 .coś niewiem ,

   • Idziesz do burmistrza, prosisz go o prawa do przerzutu plikow , potem idziesz do kominiarza po pieczatke , a od kominiarza idziesz jeszcze do elektryka tam kopiujesz wszystkie dokumenty i dajesz dla soltysa Twojej wsi kopie z kopi dokumentu . w taki oto sposob otrzymasz prawa administratora . Nie ma za co Pozdrawiam

 4. u mnie wyskakuje takie coś takiego

  Wystąpił wewnętrzny błąd systemu
  Sprawdż plik DXError.log i DirectX.log w folderze Windows aby rozpoznać problem.

  A włączyłem Administratorem i normalnie

 5. Już coś zrobiłam i pojawia się wpis Graphic card which is installed on this machine is not supported czyli: Karta graficzna, która jest zainstalowana na tym komputerze nie jest obsługiwana ? I co dalej?

   • Witam Pana Sasni , Chodzi o to że ściągnąłem Grę Omsi 2 , Wypakowałem na kompa ., jak próbuje włączyć , to takie coś mi wyskakuje ;Problem z grą – nie znaleziono d3dx9_43.dll , Niech pan mi napisze co mam zrobić .
    Bo patrzałem i mam jeszcze w folderze Omsi 2 , Commond directx , 9.0 I nie wiem , Czy mam zainstalować directx 9.0 c , Niech pan mi napisze . , co mam zrobić .

 6. nie mozna pobrac wyskakuje napias ze spróbowac pozniej albo sprawdzic połączenie internetowe mam win 8 i internet mam podłączony

 7. Rozpoczęłam instalację jako administrator. Wyskoczył mi błąd: “Nie można zaufać plikowi cabinet wymaganemu dla instalacji. Sprawdź czy usługi kryptograficzne są włączone i czy certyfikat pliku cabinet jest prawidłowy”.

 8. Niestety u mnie nie działa wyskakuje: “Wystąpił wewnętrzny błąd systemu. Sprawdź plik DXError.log i DirectX.log w folderze Windows, aby rozpoznać problem.” Próbowałem zainstalować z prawami administratora jak i bez ale to niestety nie pomaga. Proszę o pomoc.

 9. hej, włączam the walking dead, pojawia mi sie kontynuuj i dalej łączenie i dalej nie idzie. mam połączenie z internetem wiec nie wiem o co chodzi? pomóżcie prosze.

 10. Mam problem bo jak zalaczam gre.. to nie wykakuje mi menu.. to znaczy jest i koles mowi ze witamy cie w tweirdza 2 ble ble.. ale nie ma napisow…????

  • POBIERAM A MI WYSKAKUJE TAKIE COŚ

   “Wystąpił wewnętrzny błąd systemu.
   Sprawdź plik DXError.log i DirectX.log
   w folderze Windows, aby rozpoznać problem.

   Co mam robić? Powiedzcie prosze:(

 11. Mam Windowsa 8. Wyskakuje mi taki błąd przy instalacji, pobrałam to ale na Windows 8 to nie działa. Co mam robić ??? :(

 12. Witam,
  Win 8.1 aktualny z najnowszym DirectX. Próbuję zainstalować Wiedźmina 2 Edycję Rozszerzoną. Wyskakuje mi problem z d3dx9_39.dll, oczywiście pobrałem go wkleiłem do folderu z grą oraz do System32. Niestety nie pomogło i dalej wyskakuje komunikat. Proszę o pomoc :)

 13. po zainstalowaniu tego programu jak włączam grę wyskakuje taki komunikat: “steam client is not running restart steam client application to play the game”
  co zrobić?

 14. System Windows nie może uzyskać dostępu do C:\Users\Użytkownik\Downloads\dxwebsetup.exe.

  Sprawdź pisownię nazwy. Możliwe również, że wystąpił problem z siecią. Aby spróbować zidentyfikować i rozwiązać problemy z siecią, kliknij przycisk Diagnozu.

  Po kliknięciu Diagnozuj wyskoczyło:

  Podczas rozwiązywania problemów wystąpił błąd:
  Problem uniemożliwia uruchomienie narzędzia do rozwiązywania problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *