mBank chwali się jakością obsługi w placówkach

Jak można przeczytać na blogu mBanku, http://www.mbank.pl/blog/post,5579,hat-trick-dla-mbanku-jestesmy-po-raz-trzeci-liderem-jakosci-obslugi-w-placowkach.html# ten chwali się, że po raz trzeci został liderem jakości obsługi w placówkach. Rozumiem, że mowa tu głównie o tych stoiskach co są po centrach handlowych rozsiane? Jeśli tak, to ja dziękuje bardzo.

W tym roku ankieterzy pytali o ofertę oszczędnościową oraz weryfikowali sposób przyjęcia klienta, przeprowadzenie analizy jego potrzeb, przedstawienie oferty, formę całego spotkania, a także poziom wiedzy doradców.

Chyba nie byliście w Galerii Krakowskiej…

Warunkiem uzyskania informacji dot. kredytu hipotecznego jest podanie numeru PESEL! No szał. Gdzie inne banki jakoś dają radę z kalkulacją jak się okazuje dosyć szczegółową, bez podawania aż tak szczegółowych danych osobowych.

Z uzyskanych informacji dowiadujemy się, że większą wiarygodność zyskujemy, gdy jakiś kredyt już nad nami wisi. Ewenement.

No i na koniec pobranie kontaktu, w celu przekazania go osobie, zajmującej się stricte kredytami, która miała się skontaktować w najbliższym czasie, a która w chwili pisania tegoż wywodu czwarty miesiąc nie daje znaku życia. FES.

#facepalm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *