Usuwanie powiadomienia o oryginalności w Windows 7

Monit o nieoryginalności

Aplikacja usuwająca komunikaty o nieoryginalności systemu Windows 7 ujrzała swoje światło dzienne już jakiś czas temu, natomiast dziś udało mi się ją w końcu wypróbować. Poniższa metoda nie sprawi, że nasz system będzie legalny, a jedynie usunie powiadomienia! ZALECAM ZAKUP ORYGINALNEGO OPROGRAMOWANIA. Metodę przedstawiam dla celów edukacyjnych :)

Jeżeli padłeś ofiarą fałszywego oprogramowania to po pierwsze powinieneś poczytać informacje zamieszczone na stronach firmy Microsoft. Jeżeli natomiast drażni cię czarne tło, i wyskakujące monity o posiadaniu nielegalnej kopii  możesz użyć niewielkiego programiku zwanego intuicyjnie RemoveWAT 2.2, by komunikaty te usunąć. Aplikacja wyłącza pojawianie się wszystkich dymków i okienek o nieoryginalności oraz usuwa informację o stanie aktywacji. Co chyba ważne, można potem pobierać aktualizacje i raczej cały system działa bez zarzutu ( przynajmniej ja jeszcze nic nie zauważyłem). Nie można potem sprawdzić czy system jest oryginalny ponieważ nie można odczytać informacji o stanie aktywacji ale to chyba nie przeszkadza ludziom korzystającym na "krzywy ryj" z pracy programistów amerykańskiej firmy. 


Podobnie jak w przypadku Windows XP pojawia nam się (a raczej znika tapeta) czarny pulpit, którego nie za bardzo możemy zmienić. W dolnym prawym rogu pokazuje się informacja o wersji systemu wraz z wielokrotnie powtarzanym ostrzeżeniem: 

prawy dolny róg ekranu

 Ta kopia systemu Windows nie jest oryginalna.

Jeszcze jedno okno informacyjne…

Licencjonowanie oprogramowania

 Czas najwyższy na wcześniej wspomniany programik RemoveWAT 2.2  (Windows Activation Technologies). Po uruchomieniu pojawia się główne okno programu

RemoveWAT

 Jedyne co trzeba zrobić to klepnąć w główny przycisk " Remove WAT" a następnie zatwierdzić OK jak pokazałem poniżej.

Instalacja

 Komputer zostanie ponownie uruchomiony, a my będziemy się cieszyć Windowsem bez powiadomień. Jedyna zmiana jaką da się zauważyć po odpaleniu tej aplikacji to brak informacji o stanie aktywacji .

Brak info o aktywacji

 Ale jak wspominałem, chcący korzystać nielegalnie będą to mieli w głębokim poważaniu. Programik można wyszukać w Internecie, pełno krąży linków np. TU!

Wszystkich zainteresowanych RE Aktywacją Windows 7 po zainstalowaniu SP1, lub usunięciu pozostałych komunikatów występujących właśnie na SP1 ( build 7601) zapraszam przeczytania nowego wpisu pod adresem: Aktywacja i usuwanie powiadomienia o oryginalnosci w Windows 7 SP1

Bookmark the permalink.

134 thoughts on “Usuwanie powiadomienia o oryginalności w Windows 7

 1. Pingback: Sasni.eu

 2. Witam, podbijam post z plikami jpeg. Po odpaleniu zdjęcia pojawia się komunikat o licencjonowaniu. Jest szansa na jakąś drobną rade? z góry dziękuje.

 3. Ten program to 8 cud świata nawet jak już sprawdzi oryginalność systemu to i tak wszystko czyści
  Jesteś moim bohaterem !!!

  A co do bohaterów to gorąco polecam wszystkim trochę szczerości:
  Wypowiedź posła Krzysztofa Szczerskiego podczas debaty nad ratyfikacją tzw. paktu fiskalnego : ;]
  http://youtu.be/qvGQgTeQQl4

  mądrze gada ;]

 4. Cz lowiecze firma microsoft jest w glebokim powazaniu za to ze dbasz o ich dobre imie a ci co na krzywy ryj maja win 7 dziekuja za takich ludzi jak ty

 5. Bardzo dziękuję za tak fachową pomoc. Jak mi wczoraj zniknęła tapeta a dymek o wpisaniu klucza pojawia się co chwilę, to o mało nie dostałam zawału. Po telefonie do mojego “fachowca” nadal nic. Dzisiaj znalazłam twój artykuł, postanowiłam spróbować i eureka…wszystko działa. Mam nadzieję że na długi czas. Poza tym tłumaczysz tak zrozumiale że nawet ja “informatyczna blondynka”, załapałam. Dzięki jeszcze raz.

 6. Mam taki problem.
  Gdy włączyłem program i kliknąłem “RemoveWAT” ładował się zielony pasek gdy doszedł do końca, kliknąłem ok i zresetowałem komputer , po włączeniu na nowo Roździelczość ekranu się zmniejszyła , próbowałem w opcjach roździelczości to jest jak było wszystkiego próbowałem i nic mam mały Ekran i lipa wszystko małe :(

 7. Nie mogę ściągnąć znikąd tego programu Remove WAT. Po kilkukrotnych próbach instalowały mi się różne dziwactwa. Wprawdzie komunikat o legalności zniknął, ale pozostał czarny ekran. Jak zmienię tapetę to po jakimś czasie, lub po uruchomieniu komputera znów jest czarny ekran.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">